- Reklama -NIkeNIke

adidas Originals ZX Flux Tech – Solid Grey / White

Projektanci marki adidas Originals chyba nie wiedzą co to sen… Ciągle trzymają rękę na pulsie i prezentują nam świeże kolorystyki modelu, który w bardzo szybkim tempie zyskał rzeszę fanów i wywołał „małą” rewolucję na rynku.

Oczywiście mowa o modelu ZX Flux – dzisiaj w wydaniu Tech oraz zestawieniu o nazwie Solid Grey/ White.

Jednak na samym początku warto wspomnieć o technowinkach. Z opisu wynika, że w akcji zobaczymy m.in. technologię adiPRENE, redukującą poziom zmęczenia stopy oraz zapewniającą dobrą amortyzację. Ponadto buty te wyposażono w wysokiej jakości materiały, takie jak zamsz, umieszczony na klasycznych już trzech paskach. Do tego dochodzi przewiewna siateczka, pokrywająca większą część powierzchni.

Co do wyglądu to postawiono tutaj w zasadzie na trzy kolory. Dominuje szarość, która bardzo dobrze łączy się z ciemnym brązem oraz białą podeszwą. Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych kicksów to zajrzyjcie m.in. do internetowego sklepu The Good Will Out.

adidas Originals ZX FLUX Tech
Solid Grey/White
M21307
Wrzesień 2014

adidas_zx_flux_tech_casual_mgh_solid_grey_ftw_white_m21307 adidas_zx_flux_tech_casual_mgh_solid_grey_ftw_white_m21307_1_ adidas_zx_flux_tech_casual_mgh_solid_grey_ftw_white_m21307_3_ adidas_zx_flux_tech_casual_mgh_solid_grey_ftw_white_m21307_4_ adidas_zx_flux_tech_casual_mgh_solid_grey_ftw_white_m21307_5_ adidas_zx_flux_tech_casual_mgh_solid_grey_ftw_white_m21307_6_

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: