Dla wszystkich fanów modelu adidas Originals ZX Flux mamy dobrą wiadomość, bowiem nie będziecie musieli rezygnować z tych butów ze względu na chłodniejszą temperaturę. Z myślą o Was, projektanci tego brandu przyszykowali specjalne wydania Winter, dzięki czemu sam but jest o wiele masywniejszy i na pewno nada się na gorszą pogodę.

Dzisiaj omówimy kolorystykę Black/White. Praktycznie cała cholewka pokryta jest przez czerń. Taka sytuacja dotyczy zabudowanej pięty, bocznych paneli i klasycznych trzech pasków. Do tego dochodzi biała podeszwa oraz żółto-czarne sznurówki. Warto również zwrócić uwagę na konstrukcję. Model ten ma podwyższony stan a do tego dochodzi specjalna skarpeta, która wyściela wnętrze. Całość prezentuje się bardzo solidnie.

Natomiast, jeśli chcecie być w posiadaniu tej wersji to odwiedźcie m.in. oficjalną stronę internetową sklepu Sneaker Politics.

adidas Originals ZX Flux Winter
Black/White
Październik 2015

Adidas_ZX_Flux_Winter_Boot_Sneaker_POlitics_Hypebeast_2 Adidas_ZX_Flux_Winter_Boot_Sneaker_POlitics_Hypebeast_3 Adidas_ZX_Flux_Winter_Boot_Sneaker_POlitics_Hypebeast_4 Adidas_ZX_Flux_Winter_Boot_Sneaker_POlitics_Hypebeast_5 Adidas_ZX_Flux_Winter_Boot_Sneaker_POlitics_Hypebeast_6 Adidas_ZX_Flux_Winter_Boot_Sneaker_POlitics_Hypebeast_7

Reklama
air jordan