- Reklama -NikeNike

adidas otworzy w Warszawie największy sklep w tej części Europy!

adidas już niedługo otworzy w centrum Warszawy swój nowy flagowy sklep, który będzie największą i najbardziej przyjazną lokalizacją niemieckiej marki w tej części Europy.

Nowy sklep adidas w Warszawie będzie miał wygodny dostęp dla klientów od ulicy Marszałkowskiej oraz Pasażu Wiecha.

Nowa stacjonarka będzie się mieściła na trzech piętrach i będzie miała 2400 metrów kwadratowych. Ekipa spod znaku Trzech Pasków przejmie cały pion po dawnych sklepach grupy LPP. Już niedługo zaczną się prace remontowe w przestrzeni w pobliżu sklepu TK Maxx, którą wcześniej zajmował między innymi sklep Reserved.

Wraz ze zmianami w bliskim sąsiedztwie Domów Towarowych Wars Sawa Junior, również nasze budynki ewoluują, dostosowując ofertę do nowych potrzeb klientów i wielkomiejskiego stylu życia.

Jesteśmy dumni, że marka adidas zdecydowała się ulokować tutaj jeden ze swoich najnowocześniejszych, flagowych sklepów w Europie Środkowo-Wschodniej. To dowód wyjątkowej mocy, jaka tkwi w Domach Towarowych Wars Sawa Junior, a także potencjału całego śródmieścia Warszawy – mówi Scott Dwyer, Group Managing Director – Retail w Atrium European Real Estate, będącej właścicielem Domów Towarowych Wars Sawa Junior.

Koncept zakłada sięgnięcie po rozwiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, personalizację doświadczeń zakupowych, a jednocześnie czerpanie ze sportowego dziedzictwa marki. Po otwarciu będziemy mogli skorzystać z szerokiej oferty produktów niemieckiej marki, również tych niedostępnych wcześniej w otwartej sprzedaży.

A kiedy adidas otworzy nowy warszawski sklep?

Szykujcie się na przełom lata i jesieni 2022 roku. Do tego czasu możecie śmiało robić zakupy w ich sklepie internetowym.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: