- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas prezentuje model Stan Smith Sock Primeknit

adidas prezentuje model Stan Smith Sock Primeknit

Od kilku dobrych sezonów adidas Originals wrzucił na sklepowe półki szereg różnych wariacji na temat ich kultowego modelu Stan Smith. Jednakże, chyba żaden tak nie zdumiewa i nie wbija w fotel ze zdziwienia jak poniższe adidas Stan Smith Sock Primeknit.

Co w nich takiego innego i szokujacego? Sam nie wiem od czego zacząć, czy od materiałów czy bryły. Zacznijmy może od kształtu buta. W tym przypadku designerzy niemieckiej marki zdecydowali, że niska cholewka zostanie zastąpiona wydaniem sięgającym kostki. Już sam ten fakt trochę szokuje. Przejdźmy jednak do materiałów. Projektanci sięgają po osławioną i wprawioną w boju przędzę Primeknit i dziergają z niej niemalże całą cholewkę, dzięki czemu buty zachowują się jak skarpeta. Są lekkie, przewiewne i przylegające.

Na pierwszy ogień pójdzie wariant w oryginalnej biało zielonej kolorystyce. Zielony będzie jedynie skórzany akcent na tyle cholewki. Wszystko to postawiono na pożółkłej podeszwie w klimacie vintage. Trochę nie łapie wdrożenia wszelkich nowości i dołożenia tego postarzanej podeszwy.

Widocznych tu butów adidas Stan Smith Sock Primeknit możemy się spodziewać w najbliższych tygodniach. Sprawdzajcie dział nowości w tym sklepie na bieżąco.

adidas prezentuje model Stan Smith Sock Primeknit-1 adidas prezentuje model Stan Smith Sock Primeknit-2 adidas prezentuje model Stan Smith Sock Primeknit-3 adidas prezentuje model Stan Smith Sock Primeknit-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: