- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas wprowadza "nowy" model EQT Cushion 2

adidas wprowadza „nowy” model EQT Cushion 2

O tym, że adidas Originals chce przywrócić model EQT Cushion 95 w odnowionej formie, która przyjmie nazwę EQT Chusion 2 pisaliśmy już w połowie czerwca zeszłego roku, gdzie pokazaliśmy zdjęcia pierwszych sampli.

Dziś mamy dla Was już nowe informacje i zestaw fotografii z wersją finalną, która wpadnie na sklepowe półki już za kilka dni / tygodni.

Jeśli chodzi o linię EQT to na początku lat ’90 widzieliśmy smukłe biegówki, ale po roku 1995, w którym pojawił się pierwowzór bohatera tego wpisu, doświadczyliśmy rewolucji i skierowania się w stronę masywnych i ogromnych sylwetek. Coś co jest obecnie dość popularne – chunky shoes.

Cechami charakterystycznymi tego wydania jest przede wszystkim wysoka podeszwa z nacięciami pod śródstopiem oraz szerokie trzy pasy naszyte na trzy elementy na boku cholewki. Konstrukcja opiera się na siateczce na toeboxie oraz skórze i zamszu w pozostałej części cholewki. Zwieńczeniem projektu jest neoprenowy kołnierz zintegrowany z językiem i tworzący jedną spójną całość.

Na pierwszy ogień pójdzie kolorystyka, którą przybrały nowe i odnowione wydania EQT, czyli zestawienie bieli, czerni oraz jaskrawej czerwieni. Główną rolę odgrywają tu odcienie bieli i szarości, który pokrywają zdecydowaną większość cholewki. Kolor czarny został wykorzystany na wspomnianym wyżej kołnierzu, natomiast kontrastowa i rzucająca się w oczy czerwień pojawia się na wyściółce, tylnym panelu oraz na środku podeszwy.

Widoczne poniżej fotografie pochodzą z niemieckiego sklepu 43einhalb. A gdzie kupić adidas EQT Cushion 2 w Polsce? Opisywane tu buty pojawią się w lutym w oficjalnym sklepie pod tym linkiem.

adidas eqt cushion 2 db2717 1 adidas eqt cushion 2 db2717 2 adidas eqt cushion 2 db2717 3 adidas eqt cushion 2 db2717 4 adidas eqt cushion 2 db2717 5 adidas eqt cushion 2 db2717 6 adidas eqt cushion 2 db2717 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: