- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersadidas Stan Smith „Christmas Monster” wyglądają jak filmowe Gremliny

adidas Stan Smith „Christmas Monster” wyglądają jak filmowe Gremliny

Chyba każdy z Was pamięta z dzieciństwa „świąteczny horror” jakim były filmy z Gremlinami. Wychodzi na to, że ekipa designerów spod znaku Trzech Pasków za nimi zatęskniła czego efektem są adidas Stan Smith w wersji „Christmas Monster”.

Mamy zatem buty zaprojektowane na wzór milusińskiego włochatego zwierzaka, którego futerko jest w kolorze kremowo brązowym. Ciekawym zabiegiem jest tu podzielenie cholewki na pół. Prawe strony cholewki mamy w końskim włosiu zabarwionym na kremowo, a lewe strony na brązowo. Mało tego, toebox oraz zapiętki różnią się kolorami między sobą w jednej parze. Różne są również sznurówki, ale i tak najważniejsze widać na tyle buta. Tam właśnie umieszczono akcenty z wielkimi oczami, które na nas zerkają niczym filmowy Gizmo.

adidas Stan Smith Christmas Monster Gremlin 1 adidas Stan Smith Christmas Monster Gremlin 2

Pamiętacie chyba, że jedną z zasad hodowania Gremlinów była ich ochrona przed zmoczeniem? W nawiązaniu do tego faktu, designerzy adidasa wyposażyli buty w powłokę GORE-TEX.

Wisienką na torcie nawiązującą do świąt jest pudło zaprojektowane na wzór kolorowego opakowania z prezentami.

Widoczne w tym wpisie zdjęcia butów adidas Stan Smith „Christmas Monster” pochodzą z niemieckiego sklepu 43einhalb. Premiera w ich sklepie odbędzie się już 19 grudnia.

adidas Stan Smith Christmas Monster Gremlin 3 adidas Stan Smith Christmas Monster Gremlin 4 adidas Stan Smith Christmas Monster Gremlin 5 adidas Stan Smith Christmas Monster Gremlin 6 adidas Stan Smith Christmas Monster Gremlin 8

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: