- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Consortium przywraca buty Torsion TRDC z okazji 30 lecia adidas Torsion

adidas Consortium przywraca buty Torsion TRDC z okazji 30 lecia adidas Torsion

Z okazji 30 lecie systemu Torsion ekipa designerów adidas Consortium, która znana jest z nietuzinkowych kolaboracji z najlepszymi butikami z całego Świata, tym razem postanowiła stworzyć coś własnego od a do z. Dziś przed Wami oficjalne zdjęcia butów adidas Torsion TRDC.

Wcześniej na rynku pojawiły się specjalne wydania adidas FYW S-97 aka Salvation, zadebiutowały adidas ZX 10000 C oraz powróciły adidas Lexicon i adidas Edberg Comp. Dziś dokładamy Wam piąty model tworzący cały zestaw.

Torsion to system, który służy do dziś w wspieraniu stopy w jej naturalnych ruchach skrętnych. Pomaga w odpowiednim dopasowaniu buta do podłoża, umożliwia niezależne ruchy skrętne przedniej i tylnej części stopy.

adidas Torsion 30th anniversary

adidas Torsion TRDC EE7999 1 adidas Torsion TRDC EE7999 2 adidas Torsion TRDC EE7999 3

Jednym z najmniej znanych modeli, który korzystał z dobrodziejstw wspomnianego wyżej systemu jest bohater tego wpisu, który pojawił się w okolicach przełomu wieków. Sylwetka skierowana była do biegaczy lubujących się w biegach przełajowych i w terenie.

Systemowi Torsion towarzyszyło wiele innych funkcjonalnych cech projektowych i wykonawczych, w tym agresywny wzór podeszwy zewnętrznej zapewniający doskonałą przyczepność w trudnych warunkach, a za wygodę użytkowania odpowiadało adiPrene. Z kolei cholewki z mieszanych materiałów zapewniały wygodę i stabilność. Wszystko to zostało zapakowane w charakterystyczne, jak na owe czasy, jasne kolory.

Tegoroczne wydanie zostało stworzone skrupulatnie i zgodnie z oryginalnym wydaniem sprzed lat, zarówno pod kwestią materiałową jak i kolorystyczną. Cholewka z wytrzymałej siateczki i syntetyków skupia się na połączeniu bieli z wyrazistym odcieniem koloru niebieskiego, którym towarzyszą czarne elementy, a całość dopieszczono jaskrawozielonymi akcentami.

Premiera butów adidas Torsion TRDC przewidziana jest na 23 sierpnia bieżącego roku. W Polsce konto adidas Consortium posiada tylko i wyłącznie sklep Chmielna 20.

adidas Torsion TRDC EE7999 5 adidas Torsion TRDC EE7999 4 adidas Torsion TRDC EE7999 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: