- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersadidas Ultra Boost 2021 - wyciekły pierwsze zdjęcia!

adidas Ultra Boost 2021 – wyciekły pierwsze zdjęcia!

Jesteśmy ledwo kilka tygodni po przekroczeniu połowy roku, a już do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia całkiem nowego modelu adidas Ultra Boost 2021!

Okazuje się, że brand spod znaku Trzech Pasków wreszcie planuje mocno zmodernizować jedną ze swoich najbardziej lubianych, popularnych i przełomowych sylwetek, która zadebiutowała kilka lat temu. Poprzednie udoskonalenia jedynie delikatnie zmieniały albo wzór przędzy Primeknit, albo boczną klatkę, a tak na prawdę każde kolejne wydanie było identyczne.

Dopiero teraz zobaczymy prawdziwą ewolucję tej biegowej sylwetki. W przedniej części stopy wzór przędzy jest niezwykle podobny do oryginalnego wydania z 2015 roku, również stabilizator na pięcie przypomina nieco bardziej znajomy kształt sprzed kilku lat. Boczna klatka z trzema paskami będzie miała nieco inne rozwiązanie niż u poprzednika, teraz każdy z pasków będzie wyodrębniony. Podobnie było przy pierwszych wydaniach, ale teraz będzie to wyglądało bardziej agresywnie.

Największa zmiana widoczna jest na podeszwie z pianki Boost. Tył jest znacznie wyższy niż w zeszłorocznym modelu, podczas gdy nosek buta i amortyzacja BOOST w przedniej części stopy wydają się bardziej opływowa i w stylu bardziej kojarzonym z pierwszymi czterema premierami serii.

Na pierwszy ogień mamy dla Was trzy różne warianty kolorystyczne: białą z żółtymi elementami, wariant bazujący na kolorze indigo oraz opcję z bielą, miętą i różem.

Oczywiście na tym etapie nie wiadomo jeszcze kiedy nowe adidas Ultra Boost 2021 pojawią się w sprzedaży w oficjalnym sklepie internetowym niemieckiej marki. Prawdopodobnie będzie to koniec bieżącego roku, początek przyszłego.

adidas Ultra Boost 2021 zajawka 1 adidas Ultra Boost 2021 zajawka 2 adidas Ultra Boost 2021 zajawka 3

 

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: