Jak na razie popularność i pożądanie związane z butami adidas Ultra Boost nie maleje. Nie dziwi więc fakt, że niemiecki brand szykuje kolejne nowe warianty kolorystyczne w tymże modelu. Bohaterem tego wpisu będzie wariant nazwany w skrócie Silver.

Cholewka w opcji 3.0 jest ciut inaczej tkana niż u poprzedników, przędza idzie wzdłuż cholewki od przodu ku końcowi. W tym przypadku przędza jest w dwóch odcieniach szarości. Zmieniona została również boczna klatka z trzema paskami, która teraz jest półprzezroczysta. U naszego bohatera przyjmuje ona kolor jasno szary. Dla kontrastu dodano matowo czarny stabilizator pięty. Ciekawy zabieg widzimy na podeszwie, która jest oczywiście wykonana w technologii Boost. Podeszwę środkową mamy w kolorze… srebrnym, co nie zdarza się prawie w ogóle, a przynajmniej nie przypominam sobie takiego wydania. Od spodu tradycyjnie czarna guma Continental.

Opisywanych butów adidas Ultra Boost 3.0 wypatrujcie w sklepie pod tym linkiem.

adidas Ultra Boost 3 0 Silver-1 adidas Ultra Boost 3 0 Silver-2 adidas Ultra Boost 3 0 Silver-3 adidas Ultra Boost 3 0 Silver-4 adidas Ultra Boost 3 0 Silver-5 adidas Ultra Boost 3 0 Silver-6 adidas Ultra Boost 3 0 Silver-7

Reklama
air jordan