- Reklama -NIkeNIke

adidas Ultra Boost 3.0 “Utility Black”

adidas nie daje nam odpocząć ani na chwilę i juz szykuje się do kolejnego wydania butów adidas Ultra Boost 3.0. Mowa tu o wydaniu Ultility Black, które widzicie poniżej na oficjalnych fotografiach od niemieckiej marki.

Designerzy stawiają tu na połączenie bieli z kilkoma odcieniami czerni. Ten pierwszy kolor to oczywiście podeszwa Boost, która w kwestiach wygody nie ma sobie równych. Z kolei cholewka to jak wspominałem kilka odcieni czerni. Najciemniejszy pojawia się na trzech paskach na boku oraz na stabilizatorze pięty, jaśniejszy widzimy wokół trzech pasków i na przodzie buta. Natomiast najjaśniejszy, który bardziej przypomina ciemny szary pojawia się w górnych partiach cholewki wykonanej z przędzy Primeknit.

Widoczne tu buty adidas Ultra Boost 3.0 “Utility Black” powinny pojawić się w sklepie pod tym linkiem w ciągu najbliższych dni lub tygodni.

adidas Ultra Boost 3 0 Utility Black-2 adidas Ultra Boost 3 0 Utility Black-3 adidas Ultra Boost 3 0 Utility Black-4 adidas Ultra Boost 3 0 Utility Black-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: