- Reklama -NIkeNIke

Następne adidas Ultra Boost 4.0 będą świeciły w ciemnościach

Z dnia na dzień w sieci pojawia się coraz więcej przecieków dotyczących butów adidas Ultra Boost 4.0 i zbliżających się nowych kolorystyk. Dzisiejszy wpis poświęcę kolejnemu wariantowi, ale należącemu do grupy tych specjalnych. Przed Wami wariant Glow in the Dark.

Na pierwszy rzut oka mamy zwyczajne całe białe wydanie z cholewką z przędzy Primeknit tkanej na nowy czwarty już sposób. Białe są również detale i elementy takie jak boczna klatka z trzema paskami, stabilizator pięty czy sznurowanie. Całość spoczywa na białej podeszwie Boost z białem spodem. Zatem co jest takiego specjalnego w tym wydaniu? Ano to, że takie elementy jak boczne trzy paski czy stabilizator i spód podeszwy są wykonane z fluorescencyjnego materiału świecącego w ciemności!

Konkretów co do premiery poniższych butów Ultra Boost w internetowym sklepie adidas jeszcze nie znamy. Spodziewajcie się ich w pierwszych kwartałach 2018 roku.

adidas Ultra Boost 4 0 glow in the dark-1 adidas Ultra Boost 4 0 glow in the dark-2 adidas Ultra Boost 4 0 glow in the dark-3 adidas Ultra Boost 4 0 glow in the dark-4 adidas Ultra Boost 4 0 glow in the dark-5 adidas Ultra Boost 4 0 glow in the dark-6 adidas Ultra Boost 4 0 glow in the dark-7 adidas Ultra Boost 4 0 glow in the dark-8 adidas Ultra Boost 4 0 glow in the dark-9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: