Ofensywa adidasa z tygodnia na tydzień robi się większa, a przed Wami jeszcze jedna wersja trzeciej generacji Ultra Boostów w kolorystyce nazwanej roboczo Olive Copper. Jednak spokojnie, do premiery jeszcze trochę został, więc w między czasie zapoznajcie się z załączonymi  poniżej fotografiami.

Projektanci Drei Streifen zdecydowali się na cholewkę Primeknit wykonaną z przędzy w kolorze białawym z delikatnymi oliwkowymi wstawkami. Ten drugi kolor powraca z wielką mocą na stabilizatorze pięty na tyle buta. Projekt dopełnia przezroczysta biaława klatka z trzema paskami po boku oraz biała podeszwa Boost z czarnym spodem z gumy Continental.

Jeśli chodzi o dostępność to widoczne tu adidas Ultra Boost Uncaged pojawią się w sklepie pod tym linkiem w ciągu najbliższych tygodni.

adidas Ultra Boost Olive Copper-1 adidas Ultra Boost Olive Copper-2 adidas Ultra Boost Olive Copper-3 adidas Ultra Boost Olive Copper-4 adidas Ultra Boost Olive Copper-5 adidas Ultra Boost Olive Copper-6 adidas Ultra Boost Olive Copper-7

Reklama
air jordan