- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED „TRIPLE BLACK”

ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED „TRIPLE BLACK”

adidas kuje żelazo póki gorące, więc za chwilę na sklepowych półkach zobaczymy Ultra Boost w wersji Uncaged i w kolorystyce Triple Black. Przed Wami ich oficjalne fotografie.

Na najlepszej podeszwie na rynku, którą bezsprzecznie jest Boost, tu w kolorze czarnym co zbyt często się nie zdarza, stoi spokojnie cholewka wykonana w technologii Primeknit. Lekką i przewiewną konstrukcję wspiera czarny stabilizator pięty oraz czarny kołnierz, a ona sama to zestawienie czerni z antracytem. Ciekawostką w tym wydaniu jest brak bocznej konstrukcji wzmacniającej but, stąd nazwa Uncaged.

Konkretów co do premiery widocznych tu adidas Ultra Boost Uncaged nie znamy, ale plotkuje się o przełomie czerwca i lipca, a dostaniecie je w tym sklepie.

ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-TRIPLE BLACK-1 ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-TRIPLE BLACK-2 ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-TRIPLE BLACK-3 ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-TRIPLE BLACK-4 ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-TRIPLE BLACK-5 ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-TRIPLE BLACK-6 ADIDAS ULTRA BOOST UNCAGED-TRIPLE BLACK-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: