- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas XTA FYW „Sand” gotowe na wrześniową premierę

adidas XTA FYW „Sand” gotowe na wrześniową premierę

Ekipa spod znaku Trzech Pasków raz jeszcze przenosi się do połowy lat ’90 by w drodze powrotnej zabrać ze sobą kultowy w pewnych kręgach model adidas XTA FYW. Już za chwilę na sklepowych półkach pojawi się ich kolejne wcielenie w postaci wydania „Sand”.

Agresywnie wyglądająca konstrukcja z równie mocną podeszwą Feet You Wear (przeczytajcie nasz artykuł na temat tej nietypowej linii) pojawi się w piaskowo czarnej kolorystyce. Ten pierwszy kolor okupuje górne partie cholewki wykonane z nubuku i siateczki z dużymi oczkami. Okolice wiązania, sznurówki i trzy paski na boku służące równocześnie za oczka na sznurówki, mamy w kolorze czarnym. W tym samym odcieniu jest również wspomniana podeszwa. Całość dopełnia niemiecka zieleń wiązana z marką adidas niemalże od zawsze. Wykorzystano ją przy kilku detalach oraz na wyściółce.

Buty powinny pojawić się w internetowym sklepie adidas już we wrześniu bieżącego roku.

adidas XTA FYW
Sand / Core Black – Sub Green
FY0951
Wrzesień 2020

adidas XTA FYW Sand FY0951 0 adidas XTA FYW Sand FY0951 1 adidas XTA FYW Sand FY0951 2 adidas XTA FYW Sand FY0951 3 adidas XTA FYW Sand FY0951 4 adidas XTA FYW Sand FY0951 5 adidas XTA FYW Sand FY0951 6 adidas XTA FYW Sand FY0951 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: