- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas Y-3 Qasa Racer – Navy / White

adidas Y-3 Qasa Racer – Navy / White

Przed nami kolejne wydanie nietuzinkowego modelu adidas Y-3 Qasa Racer, dostępnego w kolorystyce oznaczonej jako Navy/White.

Z uzyskanych informacji wynika, że jest to pierwszy wariant tych butów, który przeznaczony jest na sezon jesień/zima 2014. Znajdziemy tutaj sporo innowacji, mających za zadanie zapewnić maksymalny komfort stopie. Natomiast, jeśli chodzi o wygląd poniższej wersji, to zdecydowanie dominuje tutaj odcień niebieskiego, pokrywający większą część powierzchni. W zasadzie w akcji zobaczymy dwa odcienie tej barwy. Na tym tle wyróżnia się jeszcze biała podeszwa.

Co do dostępności to już teraz kupicie adidas Y-3 Qasa Racer w wybranych sklepach na świecie, które w swoim asortymencie posiadają produkty zarówno adidasa, jak i Y-3.

Na oficjalnej stronie internetowej Kith NYC widnieje informacja SOLD OUT, ale zobaczcie jak wygląda sytuacja w Wish ATL.

adidas Y-3 Qasa Racer
Navy/White
Y3M21729
Sierpień 2014

AdidasY3QasaRacerNavy2 AdidasY3QasaRacerNavy4 AdidasY3QasaRacerNavy5 AdidasY3QasaRacerNavy6 AdidasY3QasaRacerNavy8 AdidasY3QasaRacerNavy11 AdidasY3QasaRacerNavy13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: