- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersadidas YEEZY Boost 350 V2 „Cream White” ponownie w sprzedaży?

adidas YEEZY Boost 350 V2 „Cream White” ponownie w sprzedaży?

W zasadzie praktycznie każda kolorystyka butów adidas YEEZY Boost 350 V2 to na rynku bardzo łakomy kąsek. Niestety wszystko za sprawą sytuacji, gdzie często wybrane parki trafiają nie w ręce osoby, chcącej w niej rzeczywiście chodzić a osobników, którzy raczej myślą tylko o zarobku.

Okej, ale teraz nie czas na smuty, bowiem wszystkie znaki na niebie a w zasadzie po prostu specjaliści stojący za stroną YEEZY MAFIA, dotarli do informacji, że powyższe buty w kolorystyce Cream White ponownie zawitają na sklepowe półki. Jeśli dobrze pamiętacie, premiera tych kicksów odbyła się prawie rok temu, bo w kwietniu zeszłego roku: adidas Yeezy Boost 350 V2 ‚Cream White’.

Co do samego wyglądu to obecnie nie zaobserwowaliśmy większych zmian. Wydaje się, że wszystko pozostanie tak samo, także w tym przypadku cholewka została zabarwiona na kolor biało kremowy. W tym samym kolorze jest również boczna smuga, która zazwyczaj była w kontrastowej barwie. Do tego wszelkie akcenty jak sznurówki czy pętelka na tyle wprowadzona w wersji V2 również są w tym kolorze. Wszystko to spoczywa na jaśniutkiej podeszwie z system

Natomiast, jeśli chodzi o datę premiery to jeszcze nie znamy konkretnego dnia, ale wstępnie pojawił się już miesiąc, w którym buty te powinny wylądować na sklepowych półkach. Trzymajcie rękę na pulsie i wypatrujcie ich już w lipcu tego roku a jak tylko coś więcej wpadnie w nasze ręce to na pewno damy Wam znać.

Foto tytułowe: @1000sneakers

adidas YEEZY Boost 350 V2 Cream White ponownie w sprzedazy2 adidas YEEZY Boost 350 V2 Cream White ponownie w sprzedazy3 adidas YEEZY Boost 350 V2 Cream White ponownie w sprzedazy4adidas YEEZY Boost 350 V2 Cream White ponownie w sprzedazy1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: