- Reklama -NIkeNIke

adidas Yeezy Boost 350 V2 „Cloud White” – oficjalne zdjęcia i szczegóły premiery

Nadszedł wrzesień, który będzie bardzo owocny w nowe premiery Yeezy. Pośród tych nowości zobaczymy między innymi adidas Yeezy Boost 350 V2 w świeżej kolorystyce „Cloud White”. W dalszej części wpisu dowiesz się nie tylko o dacie ich premiery, ale dowiesz się gdzie je kupić i zapoznasz się z ich oficjalnymi fotografiami.

Świeża propozycja obozu Kanyego Westa będzie się wyróżniać delikatną paletą kolorystyczną, ponieważ cholewka wykonana z lekkiej przędzy Primeknit, którą utkano tu na drugi sposób, będzie zabarwiona na czystą biel z przebłyskami srebrnej przędzy oraz dodatkiem kremowym odcieni w półprzeziernej smudze idącej bokiem buta. Podobny kremowy odcień bieli został wykorzystany do zabarwienia podeszwy, która skrywa w sobie absolutny top jeśli chodzi o wygodę, czyli piankę Boost. Wersja V2 w tym przypadku wyróżnia się brakiem pętelki na zapiętce co może zaskakiwać. Zresztą sami zerknijcie na dołączone pod tekstem zdjęcia.

Buty Yeezy 350 V2, które są bohaterem tego wpisu pojawią się w oficjalnym sklepie adidas już 21 września bieżącego roku, ale mogą się pojawić wyłącznie w ich aplikacji.

adidas Yeezy Boost 350 V2
Cloud White / Cloud White – Cloud White
FW3043
21 Wrzesień 2019
$220

W Polsce buty dostaniecie jeszcze w kilku innych sklepach. Będą to Sizeer i Foot Locker w Złotych Tarasach w Warszawie, a także Chmielna 20 Lab i Vitkac. Z kolei w Krakowie będzie to Sneaker Studio.

adidas Yeezy Boost 350 V2 Cloud White 1 adidas Yeezy Boost 350 V2 Cloud White 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: