- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

„Stone Salt” to kolejna świeża kolorystyka modelu adidas Yeezy Boost 380

Październik będzie bardzo owocny (i trudny dla naszych portfeli) jeśli chodzi o buty Kanyego Westa. W tym miesiącu pojawią się między innymi adidas Yeezy Boost 380 w wersji „Pyrite”, a tuż obok na półce będzie stała poniższa wersja „Stone Salt”.

Dzisiejszy bohater swoją cholewkę wykonaną z lekkiej przędzy Primeknit będzie miał zabarwioną na ciemny odcień beżu. Oczywiście projektanci nanoszą na to swego rodzaju kamuflaż i niejednolity wzór, który w tym przypadku będzie brązowy. To jednak nie koniec, ponieważ uzupełnieniem wydaje się być szara smuga idąca bokiem cholewki w miejscu gdzie mamy największe otwory wentylacyjne.

Wszystko to będzie spokojnie osadzone na dość wysokiej podeszwie, która w swojej konstrukcji będzie skrywać wygodną piankę Boost. Ten element, podobnie jak sznurówki, zabarwiono na ciemny odcień beżu. Kropką nad i wydaje się być ciemnobrązowy kołnierz. Zreszta sami zerknijcie na dołączone zdjęcia.

A teraz najważniejsze – kiedy i gdzie kupić opisywane adidas Yeezy Boost 380 „Stone Salt”? Szykujcie się na 18 października, a buty kupicie poprzez adidas CONFIRMED.

adidas Yeezy Boost 380 Stone Salt gz0472 1 adidas Yeezy Boost 380 Stone Salt gz0472 2 adidas Yeezy Boost 380 Stone Salt gz0472 3

LINK DO ADIDAS CONFIRMED

- REKLAMA -nike sb dunk low mummynike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: