- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Aime Leon Dore otwiera swój sklep w Londynie!

Okazuje się, że wspólna kolekcja ALD x New Balance Made in UK to nie przypadek. To był raczej wstęp i zapowiedź większego przedsięwzięcia. Dziś już wiemy, że było to związane z faktem, że Aime Leon Dore otwiera swój sklep stacjonarny w Londynie!

Na przestrzeni lat popularność nowojorskiego brandu dowodzonego przez Teddy’ego Santisa urosła do sporych rozmiarów. Ich kolaboracyjne projekty sprawiają, że z sezonu na sezon poszerzają grono swoich fanów, więc to chyba odpowiedni moment by rozwinąć skrzydła jeszcze szerzej.

Dziś zaprezentowano kilkuminutowe video, będące zapowiedzią i swego rodzaju oprowadzeniem po najnowszej lokalizacji w Londynie. Całość wydaje się bardzo elegancka i niezmiernie interesująca. Wnętrze i wystrój może przywodzić na myśl prawdziwy brytyjski klub dla gentelmenów.

Na zewnątrz przed 'sklepem’ oprócz donic z zielenią postawiono stoliki z krzesłami by klienci mogli spokojnie napić się kawy. Przejścia i poszczególne pomieszczenia wewnątrz wyłożono wysokiej jakości drewnem, a następnie przyozdobiono obrazami i zdjęciami. Do tego dochodzą bogato zdobione dywany. Z kolei ściana ze starymi piłkami pokazuje mocne powiązanie Santisa z koszykówką. W środku znajdziecie również miejsce dla DJ z ogromną ścianą płyt winylowych. Dochodzi do tego kawiarnia i miejsce do spotkania ze znajomymi.

Zatem jeśli mieszkacie lub wpadliście do Londynu na krótki pobyt to koniecznie zaznaczcie poniższy adres i odwiedźcie w wolnej chwili.

Aimé Leon Dore London Flagship
32 Broadwick St.
London, UK W1F 8JB

Poniedziałek – Sobota 11:00 – 19:00
Niedziela – 12:00 – 19:00

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: