- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearAime Leon Dore przedstawia drugą część kolekcji "Uniform Program"

Aime Leon Dore przedstawia drugą część kolekcji „Uniform Program”

Nowojorski brand Aime Leon Dore, który powstał zaledwie kilka lat temu, serwuje nam właśnie swoją drugą partię nowości z „Uniform Program”.

Druga odsłona programu bazuje w dużej mierze na 17 uncjowym materiale o nazwie French Terry. Zostały z niego wyprodukowane nie tylko bluzy z kapturem, ale również spodnie dresowe i zwykłe bluzy, które zabarwiono na cztery kolory: granat, zieleń, a także bordo i beż. Oprócz wspomnianych klasycznych i oszczędnych w formie pozycji w kolekcji znalazło się również miejsce na skórzane akcesoria i dodatki. Mowa o pokrowcach, portfelach, brelokach i pokrowcach na klucze i karty. Skórzane elementy zabarwiono na te same barwy co wspomnianą wcześniej odzież.

Opisywana druga kolekcja Aime Leon Dore „Uniform Program” jest już dostępna w ich sklepie online.

Aime Leon Dore Uniform Program PT2 1 Aime Leon Dore Uniform Program PT2 2 Aime Leon Dore Uniform Program PT2 3 Aime Leon Dore Uniform Program PT2 4 Aime Leon Dore Uniform Program PT2 5 Aime Leon Dore Uniform Program PT2 6 Aime Leon Dore Uniform Program PT2 7 Aime Leon Dore Uniform Program PT2 8 Aime Leon Dore Uniform Program PT2 9 Aime Leon Dore Uniform Program PT2 10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: