Rusza sprzedaż butów Aime Leon Dore x New Balance 650R!

Aime Leon Dore x New Balance 650R

Kilka dni temu Teddy Santis ogłosił, że w ramach kolaboracyjnego projektu na sklepowych półkach pojawią się buty Aime Leon Dore x New Balance 650R. Dziś rusza ich sprzedaż, więc poniżej znajdziesz wszystko co musisz o nich wiedzieć.

Po ogromnym sukcesie przywróconych stosunkowo niedawno New Balance 550, Teddy – nowy dyrektor kreatywny New Balance USA, postanowił przywrócić kolejną koszykarską sylwetkę sprzed lat. Mowa o modelu New Balance 650R, które w przeciwieństwie do wspomnianego modelu, będą miały wysoką sylwetkę. Model powstał oryginalnie pod koniec lat ’80 i idealnie wpisuje się w obecne trendy stylistyczne i popularność tematyki vintage.

Aime Leon Dore New Balance 650R 1 Aime Leon Dore New Balance 650R 2 New Balance 650R Aime Leon Dore

Do wyboru będziemy mieli trzy warianty kolorystyczne, których częścią wspólną będzie biała skórzana cholewka sięgająca do kostek oraz pożółkła podeszwa. Buty będą się różniły między sobą detalami w kolorze czarnym, szarym i zielonym. Mamy tu na myśli spód wspomnianej podeszwy, a także stabilizator pięty. Ponadto w kolorze będzie część kołnierza z nazwą amerykańskiej marki, a także boczna eNka i wykończenie języka.

A teraz najważniejsze, kiedy i jak kupić nadchodzące Aime Leon Dore x New Balance 650R?

Od 30 lipca do dnia 1 sierpnia będzie można składać swoje zamówienia na stronie pod tym linkiem. Zostaną wtedy pobrane pieniądze z karty, a buty zarezerwowane. Niestety ich dostawa przewidziana jest na początek przyszłego roku, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość. Do tego czasu możecie się zapoznać z poniższymi zdjęciami.

Aime Leon Dore x New Balance 650R 3 Aime Leon Dore x New Balance 650R 0 Aime Leon Dore x New Balance 650R 1 Aime Leon Dore x New Balance 650R 2

LINK DO SKLEPU