- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Szczegóły premiery Aime Leon Dore x New Balance 991

Teddy Santis wchodzi na kolejny level, ponieważ w sprzedaży pojawiły się dwie limitowane wersje butów Aime Leon Dore x New Balance 991.

Będzie to kolejna sylwetka z oferty bostońskiego brandu, która wchodzi w ich portfolio kolaboracyjnych projektów. Wszystkie poprzednie sprawdzicie w naszym przewodniku z kolaboracjami ALD.

Na wstępie zaznaczymy, że oba projekty nadchodzą z metką Made in UK. Oznacza to wysoki poziom wykonania oraz znakomite materiały.

Aime Leon Dore x New Balance 991 Made in UK

Pierwsza z wersji bazuje na połączeniu siateczki z panelami wykonanymi z zamszu i detalami z nubuku. Kolorystycznie wygląda to następująco – bazą jest kolor kremowy, któremu towarzyszy spora ilość szarości. Dla ożywienia wprowadzono zieleń na kołnierzu, języku i toeboxie. Całość spoczywa na biało szarej podeszwie z amortyzacją ABZORB.

Natomiast drugi wariant to ponownie siateczka, ale tym razem w jej towarzystwie pojawiają się nakładki ze skóry półanilinowej. Oznacza to, że została ona poddana powierzchniowej obróbce mieszanką barwiącą, na bazie wody, z małą ilością pigmentu. Dochodzą do tego detale z nubuku oraz zamszu. Kolorystycznie zestawiono krem z brązem. Teddy Santis powtórzył detale w zieleni, zresztą podobnie jak podeszwę w bieli i szarości.

W obu przypadkach na tyłach cholewki pojawia się napis ALD oraz 991.

Zapisy na losowanie możliwości zakupu butów Aime Leon Dore x New Balance 991 już ruszyła. Możecie się zapisywać pod tym linkiem. Zapisy kończą się w dniu 31 maja.

Aime Leon Dore x New Balance 991 Gray 1 Aime Leon Dore x New Balance 991 Gray 2 Aime Leon Dore x New Balance 991 Gray 3 Aime Leon Dore x New Balance 991 Brown 1 Aime Leon Dore x New Balance 991 Brown 2 Aime Leon Dore x New Balance 991 Brown 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: