- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan 1 „Camo Pack” - Zajawka

Air Jordan 1 „Camo Pack” – Zajawka

Kilka chwil temu pisałem o całkiem nowych Air Jordan 1 w kolorystyce Sail, a już na nowo muszę odpalać pulpit by przybliżyć Wam kolejną nowość opartą na tym modelu. Przed Wami Camo Pack składający się z dwóch wersji kolorystycznych nazwanych roboczo “Shadow” oraz “Red Suede”.

Pierwszy z nich to szary zamsz na górze toeboxa oraz na tyle cholewki i na Swooshu. Cała reszta została wykonana ze skóry pokrytej wzorem kamuflażu w odcieniach szarości i czerni. Z koeli wariant numer dwa zamsz ma w kolorze czerwonym, natomiast panele z kamuflażem są już jaśniejsze, ale również wykorzystują szarości. Obie wersje mają czerwone metki na języku i stoją na białych podeszwach.

Niestety, jeszcze nic nie wiemy na temat premiery poniższych butów Air Jordan 1 „Camo Pack”, ale śledźcie nas uważnie, będziemy jeszcze o nich wspominać.

Air Jordan 1 Camo Pack Zajawka-1 Air Jordan 1 Camo Pack Zajawka-2 Air Jordan 1 Camo Pack Zajawka-3 Air Jordan 1 Camo Pack Zajawka-4 Air Jordan 1 Camo Pack Zajawka-5 Air Jordan 1 Camo Pack Zajawka-6

Source: gallery2shibuya

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: