- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan 1 High „Suede / Nylon” Pack

Air Jordan 1 High „Suede / Nylon” Pack

Od kilku dobrych sezonów buty Air Jordan 1 High cieszą się sporym zainteresowaniem. Jordan brand idzie zatem za ciosem i serwuje nam kolejne nowe wydania. Jednym z najświeższych jest poniższy zestaw Premium nazwany roboczo Suede / Nylon.

Jak się zapewne domyślacie widoczne tu Jedynki wykonano z połączenia zamszu z nylonem. Ten pierwszy materiał wykorzystano na tyle buta, przy wiązaniu i oczkach na sznurówki, a także wokół toeboxa. Z kolei nylon pojawia się na bocznych panelach i z przodu na górze. Do wyboru będziemy mieli dwie wersje kolorystyczne. Są to mianowicie warianty czarno szare, a także czerwono szary. Jeden i drugi spoczywa na białej podeszwie z odpowiednio czarnym i czerwonym spodem. Niestety jest to wydanie OG, czyli na języku zamiast metki z brandingiem Nike Air zobaczymy tylko i wyłącznie Jumpmana.

Konkretnej daty premiery opisywanych butów Air Jordan 1 High Premium jeszcze nie znam, ale powinny to być najbliższe dni. Sprawdzajcie na bieżąco oficjalny sklep Jordan Brand.

Air Jordan 1 High Suede Nylon Pack-1 Air Jordan 1 High Suede Nylon Pack-2 Air Jordan 1 High Suede Nylon Pack-3 Air Jordan 1 High Suede Nylon Pack-4 Air Jordan 1 High Suede Nylon Pack-5 Air Jordan 1 High Suede Nylon Pack-6 Air Jordan 1 High Suede Nylon Pack-7 Air Jordan 1 High Suede Nylon Pack-8 Air Jordan 1 High Suede Nylon Pack-9 Air Jordan 1 High Suede Nylon Pack-10 Air Jordan 1 High Suede Nylon Pack-11 Air Jordan 1 High Suede Nylon Pack-12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: