W najbliższy weekend na sklepowych półkach obok Air Jordan 1 Retro „Feng Shui” wyląduje również poniżej prezentowane Air Jordan 1 w kolorystyce Powder Blue.

Nowe Jedynki mają cholewkę z wysokiej jakości białej skóry, którą widzimy na bocznych panelach, a na górze toeboxa jest dodatkowo perforowana oraz z elementami w kolorze stonowanego błękitu na pięcie, bocznym skrzydle, w okolicach oczek na sznurówki oraz wokół toeboxa. Model ten został zainspirowany alma mater Michaela Jordana – uniwersytetem Północnej Karoliny. Projektanci Jordan Brand rezygnują z Jumpmana na tyle i montują metkę Nike Air na języku, tak aby jak najlepiej odwzorować pierwowzór. Ciekawostką jest tu fakt, że jest to oryginalna kolorystyka z 1985 roku, która nigdy nie miała reedycji, a drugą jest to, ze nie zostaną zasznurowane, tak jak oryginał sprzed lat.

To arcyciekawe wydanie będzie miało swoją premierę 10 października w polskim sklepie Ataf.

Air Jordan I OG
White/Powder Blue
555088-117
10 Październik 2015

AIR JORDAN 1 OG-POWDER BLUE-1 AIR JORDAN 1 OG-POWDER BLUE-2 AIR JORDAN 1 OG-POWDER BLUE-3 AIR JORDAN 1 OG-POWDER BLUE-4 AIR JORDAN 1 OG-POWDER BLUE-5 AIR JORDAN 1 OG-POWDER BLUE-6 AIR JORDAN 1 OG-POWDER BLUE-7

Reklama
air jordan