- Reklama -NIkeNIke

Air Jordan 1 Retro High OG “Reverse Shattered Backboard”

Chyba wszyscy fani Jordan Brand znają  Air Jordan 1 “Shattered Backboard”, a jeśli nie to czas nadrobić zaległości, ponieważ jest to jedna z najlepszych jakościowo wersji jakie w ostatnich latach zagościły w sklepach. Miejmy nadzieje, że ta alternatywna wersja będzie równie dobra.

W tym przypadku bazą jest skóra w kolorze białym, widzimy ją na bocznych panelach oraz na przodzie, dochodzi do tego jeszcze czarny kołnierz. Wszystkie te panele otaczają elementy wykonane ze skóry w kolorze pomarańczowym, widzimy ją wokół toeboxa, przy sznurowaniu oraz na tyle. Projekt dopełnia czerń na sznurówkach oraz bocznej łyżwie, a całość spoczywa na biało pomarańczowej podeszwie. Pikanterii dodaje fakt, że obejdzie się bez Jumpmana na pięcie, a na języku zgości metka Nike Air.

Premiera opisywanych jedynek przewidziana jest na 1 października. W Polsce podpytajcie o nie sklep Ataf lub sprawdźcie oficjalny sklep Jordan Brand.

Air Jordan 1 Retro High OG “Reverse Shattered Backboard”
Sail/Starfish-Black
555088-113
1 Październik 2016
$160

Air Jordan 1 Retro High OG-Reverse Shattered Backbord-2 Air Jordan 1 Retro High OG-Reverse Shattered Backbord-3 Air Jordan 1 Retro High OG-Reverse Shattered Backbord-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: