- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan 1 “Six Rings” - sprawdź zdjęcie i poznaj szczegóły premiery

Air Jordan 1 “Six Rings” – sprawdź zdjęcie i poznaj szczegóły premiery

Po wersji Yellow Ochre przyszła pora na wariant Six Rings. Jest to oczywiście część zestawu „Best Hand in the Game”. W jego skład wejdą cztery kolorystyki Air Jordan 1.Poniżej sprawdzisz oficjalne zdjęcia i poznasz szczegóły premiery.

Inspiracją przy tej kolorystyce było zamiłowanie Michaela Jordana do kart i hazardu. Wariant ten oddaje hołd jego sześciu mistrzowskim pierścieniom MJ’a, co widać na wkładkach.

Co do projektu butów to podobnie jak u poprzednika mamy przód w skórze zabarwiony na wzór kolorystyki Black Toe. Towarzyszy temu zamszowy tył, który w tym przypadku zabarwiony jest na czerwono. Tu również wykonano go z gładkiego zamszu. Czarny język i sznurowanie dopełniają kwestie cholewki. Z kolei na podeszwie widzimy połączenie bieli z czerwienią.

Opisywane w tym wpisie Air Jordan I pojawią się w sklepie pod tym linkiem już 5 maja. Być może wpadną również do zaprzyjaźnionego sklepu Ataf.

Air Jordan 1 Retro High OG “Six Rings”
Summit White/Track Red-Black
555088-112
5 Maj 2018
$160

“Blue Moon” oraz “Clay Green” to wersje tylko na Amerykę Północną, podczas gdy wersje “Track Red” oraz “Yellow Ochre” to warianty dla Europy.

Air Jordan 1 Track Red Six Rings 555088-112 3 Air Jordan 1 Track Red Six Rings 555088-112 5 Air Jordan 1 Track Red Six Rings 555088-112 4 air jordan 1 best hand in the game

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: