- Reklama -NikeNike

Air Jordan 1 “Yellow Orche” – sprawdź zdjęcie i poznaj szczegóły premiery

Jordan Brand w 2018 roku mocno ciśnie temat Jedynek. Już w maju zobaczymy świeży zestaw „Best Hand in the Game”. W jego skład wejdą cztery kolorystyki Air Jordan 1. Dziś ten wpis poświęcę jednej z nich, która nosi nazwę Yellow Ochre. Poniżej sprawdzisz oficjalne zdjęcia i poznasz szczegóły premiery.

Inspiracją przy tej kolorystyce było zamiłowanie Michaela Jordana do kart i hazardu. Wariant ten oddaje hołd jego pięciu nagrodom MVP, co widać na wkładkach. Co do samego projektu butów to widzimy tu motyw Black Toe, czyli biało czarny skórzany przód cholewki. Dopełnia do delikatny żółty zamszowy tył. To ten element nadaje tym butom charaktery i unikatowości. W kolorze żółtym jest również boczny Swoosh. Całość została postawiona na białej podeszwie z żółtym spodem.

Opisywane w tym wpisie Air Jordan I pojawią się w sklepie pod tym linkiem już 5 maja. Być może wpadną również do zaprzyjaźnionego sklepu Ataf.

Air Jordan 1 Retro High OG “Yellow Ochre”
Summit White/Black-Yellow Ochre
555088-109
5 Maj 2018
$160

“Blue Moon” oraz “Clay Green” to wersje tylko na Amerykę Północną, podczas gdy wersje “Track Red” oraz “Yellow Ochre” to warianty dla Europy.

Air Jordan 1 Yellow Ochre 555088-109 3 Air Jordan 1 Yellow Ochre 555088-109 4 Air Jordan 1 Yellow Ochre 555088-109 5

air jordan 1 best hand in the game

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: