- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersAIR JORDAN 10 Retro „OVO” - Summit White / Metallic Gold -...

AIR JORDAN 10 Retro „OVO” – Summit White / Metallic Gold – White

Mamy dla Was absolutny hit! Mianowicie w sieci pojawiło się sporo informacji na temat bardzo interesującej kolaboracji pomiędzy Jordan Brand a raperem o ksywie Drake. Trzeba przyznać, że od dłuższego czasu artysta ten jest na absolutnym topie.

Natomiast, jeśli chodzi o samą współpracę to na warsztat wzięto model Air Jordan 10 Retro. Kolorystykę oznaczono w charakterystyczny dla Drakea sposób a dokładnie OVO, chociaż pełna nazwa brzmi następująco: Summit White/Metallic Gold-White.

Sam but utrzymany jest w bardzo minimalistycznym wydaniu i sprawdza się świetnie. Jak już sam tytuł sugeruje, mamy tutaj do czynienia ze sporą ilością bieli, która świetnie łączy się z szarymi akcentami. Do tego dochodzą złote elementy jak klasyczne logo w postaci Jumpmana, umieszczone z tyłu.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej wersji to jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery. Na pewno pojawi się ona w sezonie jesień/zima tego roku. Na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem jak tylko pojawi się jakaś informacja na ten temat to na pewno damy Wam znać.

Air Jordan 10 Retro „OVO”
Summit White/Metallic Gold-White
819955 100
Jesień/Zima 2015
air-jordan-10-ovo-white-gold air-jordan-10-ovo-white-gold-1 air-jordan-10-ovo-white-gold-01-681x428 air-jordan-10-ovo-white-gold-2 air-jordan-10-ovo-white-gold-3 air-jordan-10-ovo-white-gold-4 air-jordan-10-ovo-white-gold-5

via modern-notoriety

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: