W ten weekend będziemy mieli premierę Air Jordan 11 Low IE „Croc”, ale Jordan Brand nie da nam odpocząć i już za tydzień zaserwuje nam kolejny wariant kolorystyczny w tym samym modelu. Jest to dość ciekawy zabieg, ponieważ zbyt często się nie zdarza taka premiera w tak krótkim odstępie czasu.

Z tym wariantem wiąże się ciekawa historia, ponieważ projekt powstał już w 1996 roku, ale pozostał tylko w fazie sampli i nigdy nie doszło do oficjalnego wydania. Natomiast kolorystyka nawiązuje do butów noszonych przez sędziów, które zawsze są w kolorze czarnym. Projektanci stosują tu czarną skórę na toeboxie i po boku, gdzie jest dodatkowo pokryta przeszyciami. Dodatkowo otwory wentylacyjne po bokach otoczono elementami z nubuku. Natomiast czarną podeszwę z czarnym spodem uzupełniono o włókno węglowe w czarno czerwoną szachownicę. Kropką nad i jest czerwony Jumpman na języku.

Premiera opisywanych Air Jordan 11 Low przewidziana jest na 26 września.

Air Jordan 11 Low IE “Referee”
Black/Black-True Red
306008-003
26 Wrzesień 2015
$170

AIR JORDAN 11 IE LOW-REFEREE-1 AIR JORDAN 11 IE LOW-REFEREE-2 AIR JORDAN 11 IE LOW-REFEREE-3 AIR JORDAN 11 IE LOW-REFEREE-4 AIR JORDAN 11 IE LOW-REFEREE-5

 

Reklama
air jordan