- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Air Jordan 11 Low „White Bred” – zobacz oficjalne zdjęcia i dowiedz się o premierze

Po wielu zapowiedziach, następnie pierwszych zdjęciach, wreszcie możemy Was zapoznać z oficjalnymi fotografiami Air Jordan 11 Low w kolorystyce nazwanej „White Bred”.

Wysokie Jordan XI od zawsze były najlepszymi Jordanami w historii, a rekordy sprzedaży bite co roku w okresie przedświątecznym tylko to potwierdzają. Jednak w okresie letnim nie nadają się do noszenia, jest w nich zdecydowanie za gorąco, więc Jordan Brand postanowił tuż przed wakacjami wystawiać na sklepowe półki warianty z niską cholewką, a poniższa wersja jest jedną z nowości na ten rok.

Zerkając na poniższe fotografie możecie rzucić hasło „gdzieś to widziałem” i będzie to jak najbardziej trafne stwierdzenie, ponieważ ekipa designerów z Oregonu połączyła w tym wydaniu dwie poprzednie kolorystyki. Mowa o hybrydzie wariantu „Concord” z opcją „Bred”, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Górne partie cholewki wykonane ze skóry mamy w bieli, natomiast mudguard z błyszczącej lakierowanej skóry jest w czerni, podobnie jak wyściółka, czyli wszystko niczym ze wspomnianych wyżej Concordów. Z kolei podeszwa zapożyczona z Bredów to połączenie bieli na podeszwie środkowej z czerwienią na półprzezroczystym spodzie. Zwieńczeniem jest czerwony napis 23 na zapiętce i Jumpman na czarnej wkładce.

Premiera w oficjalnym sklepie Jordan Brand odbędzie się tuż przed wakacjami, a data ustawiona jest na 20 czerwca bieżącego roku.

Air Jordan 11 Low „White Bred”
White / University Red – Black – True Red
AV2187-160
20 Czerwiec 2020
$185

Air Jordan 11 Low White Bred AV2187-160 1 Air Jordan 11 Low White Bred AV2187-160 2 Air Jordan 11 Low White Bred AV2187-160 3 Air Jordan XI Low White Bred AV2187-160 4 Air Jordan XI Low White Bred AV2187-160 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: