- Reklama -NIkeNIke

Air Jordan 13 „Bred”

Jordan Brand przywraca właśnie jedną z najlepszych wersji butów Air Jordan 13. Przed Wami na ekranach oficjalne zdjęcia wersji Bred. Jest to kolejna oryginalna wersja w tym modelu, która wraca do sklepów. W tym roku pojawiła się również wersja Varsity Red.

Wariant ten pierwszy raz pojawił się w sklepach w 1998 roku. Zostały one przygotowane na Playoffy, a Michael Jordan nosił je w każdy meczu wyjazdowym od 1 rundy aż po sam finał. Reedycje zaliczyły w 2004 roku oraz w 2013, czyli stosunkowo niedawno.

Co do samego buta to przód mamy wykonany z czarnej skóry, natomiast boki z czarnego nylony, pod którym mamy odblaskowy materiał 3M, co widać na jednym z poniższych fotografii. Tył buta oraz oraz panele tuż nad podeszwą mamy wykonane z czerwonego zamszu, który schodzi również na podeszwę! Z kolei dolne partie podeszwy to kolor czarny, a jej spód biały. Dochodzi do tego jaskrawozielony hologram na kołnierzu oraz czerwony od spodu. Projekt wieńczy czerwony Jumpman na języku, na wkładce wygląda to tak samo.

Premiera opisywanych Air Jordan XIII przewidziana jest na 19 sierpnia. W Polsce dostaniecie je zapewne w zaprzyjaźnionym sklepie Ataf oraz oficjalnym Jordan Brand.

Air Jordan 13 “Bred”
Black/True Red-White
414571-004
19 Sierpień 2017
799 zł

Air Jordan 13 Bred-1 Air Jordan 13 Bred-2 Air Jordan 13 Bred-3 Air Jordan 13 Bred-4 Air Jordan 13 Bred-5 Air Jordan 13 Bred-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: