- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan 13 “History of Flight”

Air Jordan 13 “History of Flight”

Ledwo co się odbyła premiera Trzynastek „Chutney”, a już szykujemy się do kolejnej premiery w tym modelu. Przed Wami oficjalne fotografie butów Air Jordan 13 zatytułowanych History of Flight. Jest to całkiem nowy wariant kolorystyczny ze stajni Jordan Brand. Projekt pojawił się już w 2009 roku kiedy to pokazaną całą kolekcję jordanów HOF, ale nigdy nie pojawiły się w sprzedaży, aż do teraz.

Cholewka Trzynastek, które są ohaterem tego wpisu w całości została wykonana ze skóry. Gładką wykorzystano na przodzie, z delikatną pomarszczoną fakturą przy podeszwie, natomiast skór na bocznych panelach jest pikowana. Każda z nich została zabarwiona na kolor biały. Projekt dopełniają czarne sznurówki oraz czerwona wyściółka. Oczywiście nie brakuje tu oczka z hologramem w kolorze jaskrawej zieleni. Kropką nad jest szary Jumpman na języku. Wszystko to postawiono na białej podeszwie z czerwonym spodem.

WIdoczne tu Air Jordan XIII pojawią się w oficjalnym sklepie Jordan Brand już 22 lipca.

Air Jordan 13 “History of Flight”
White/Metallic Silver-University Red
414571-103
22 Lipiec 2017
$190

Air Jordan 13 History of Flight-1 Air Jordan 13 History of Flight-2 Air Jordan 13 History of Flight-3 Air Jordan 13 History of Flight-4 Air Jordan 13 History of Flight-5 Air Jordan 13 History of Flight-6 Air Jordan 13 History of Flight-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: