- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan 3 „Animal Instinct” – szczegóły premiery i oficjalne zdjęcia

Air Jordan 3 „Animal Instinct” – szczegóły premiery i oficjalne zdjęcia

W tym wpisie dowiesz się wszystkiego na temat premiery butów Air Jordan 3 „Animal Instinct”, których oficjalne zdjęcia możesz podziwiać poniżej.

Wydawałoby się, że na przestrzeni lat zrobiono juz wszystko, ale designerzy Jordan Brand ponownie podnoszą poprzeczkę. Za projekt modelu Jordan III odpowiadał nie kto inny jak sam Tinker Hatfield, który wprowadził kilka całkiem nowych rozwiązań do serii Jordanów, w tym wzór Elepehant Print. Nowe wydanie przenosi to dziedzictwo na nowy poziom. Tekstura ze sztucznego futra na cholewce przedstawiająca różne zwierzęta nadaje butom wygląd przypominający krajobraz sawanny.

Air Jordan III Animal Instinct CK4344-002 6

Air Jordan III Animal Instinct CK4344-002 7

Bazą na cholewce jest końskie włosie w kolorze czarnym, którym towarzyszą „inne dziekie zwierzęta” prosto z Afryki. Kołnierz oraz obudowa toeboxa to wzór w lamparcie cętki, okolice oczek na sznurówki to tygrys, natomiast pięta to imitacja zebry. Dochodzi do tego pomarańczowy tylny panel z uwielbianym przez wszystkich brandingiem Nike Air. Czerwone oczka na sznurówki, Jumpman na języku oraz wkładki są już tylko dodatkami. Wszystko to zostało postawione na biało czarnej podeszwie z brązowym gumowym spodem.

Premiera bohatera tego wpisu, czyli wersji Premium modelu Jordan III przewidziana jest na 19 grudnia, a pojawią się one w internetowym sklepie Jordan Brand pod tym linkiem. Cena za parę została ustawiona na poziomie 949 zł, czyli wyżej niż standardowe wydania, ale wydaje się to logiczne ze względu na projekt i materiały.

Air Jordan 3 SE “Animal Instinct”
Black / Dark Mocha – Rope – Multi-Color
CK4344-002
19 Grudzień 2019
949 zł

AJ3 Animal Instinct CK4344-002 1 Air Jordan 3 Animal Instinct CK4344-002 2 Air Jordan 3 Animal Instinct CK4344-002 3 Air Jordan 3 Animal Instinct CK4344-002 4 AJ 3 Animal Instinct CK4344-002 5

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: