- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan 3 „Cyber Monday”

Air Jordan 3 „Cyber Monday”

No i stało się! Po dwóch latach na sklepowe półki powraca model Air Jordan 3, który pojawi się w całkiem nowej kolorystyce Cyber Monday. Jest do kontynuacja zeszłorocznego wydania Air Jordan 1 „Cyber Monday”.

Patent jest ten sam co u wyżej wspomnianego poprzednika, czyli cholewka Trójek będzie wykonana z czarnej skóry i to w całości, nawet Jumpman na języku i tyle będzie czarny, jak również wkładka. Bardzo ważną ciekawostką jest tu brak Elephant Printu na przodzie i tyle, elementu który wyróżniał ten model butów pośród innych. Całość zostanie osadzona na całkowicie białej podeszwie z widocznym systemem Air pod piętą. Należy jeszcze wspomnieć, że skóra przy kołnierzu oraz wiązaniu będzie dodatkowo perforowana.

Premiera widocznych tu butów Air Jordan III ”Cyber Monday” przewidziana jest na 15 października i dostaniecie je w sklepie Jordan Brand oraz zaprzyjaźnionym sklepie Ataf.

Air Jordan 3 “Cyber Monday”
Black/Black-White
136064-020
15 Październik 2016
$190

Air Jordan 3-Cyber Monday-1 Air Jordan 3-Cyber Monday-2 Air Jordan 3-Cyber Monday-3 Air Jordan 3-Cyber Monday-4 Air Jordan 3-Cyber Monday-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: