- Reklama -NikeNike

Wyciekły zdjęcia Air Jordan 3 „Black Cement Gold”

Projektanci Jordan Brand już pod koniec roku zaserwują nam nowe wydanie Air Jordan 3, które swoim designem będą przypominały wersję Black Cement.

Pierwszy model zaprojektowany przez Tinkera Hatfielda dla Michaela Jordana w tym przypadku będzie bazował na czarnej skórze. Uzupełniono ją o szaro czarny wzór Elephant Print, który pojawia się na bokach pięty i wokół toeboxu. Do tego dochodzi jeszcze biało czarna podeszwa z szarym spodem. Jak na razie brzmi znajomo, co nie?

I tu pojawiają się nowe detale! Chodzi o język oraz perforowane okolice wiązania i kołnierz. Wymienione elementy zabarwiono na metaliczny odcień koloru złotego. Kropką nad i wydają się być czerwone akcenty, jak tył języka czy oczka na sznurówki.

Według pierwszych zapowiedzi opisywane Jordan III trafią do oficjalnego sklepu Jordan Brand już za kilka miesięcy, bo 6 października bieżącego roku. Buty wyjdą w damskiej rozmiarówce.

Air Jordan 3 WMNS
Black / Fire Red – Metallic Gold – Cement Grey
6 Październik 2022
$200 USD

Air Jordan 3 WMNS Black Cement Gold zdjecia 1 Air Jordan 3 WMNS Black Cement Gold zdjecia 2 Air Jordan 3 WMNS Black Cement Gold zdjecia 3 Air Jordan 3 WMNS Black Cement Gold zdjecia 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: