Jak się okazuje, nie tylko kolorystyka Pure Money naniesiona na model Air Jordan 4 pojawi się niebawem na sklepowych półkach. Z wstępnych informacji wynika, że jeszcze chwila i będziemy mieli okazję kupić wariant kolorystyczny, oznaczony jako Black/Game Royal – Matte Silver – White.

Designerzy Jordan Brand w dalszym stopniu starają się nas zaskoczyć i serwują nam kolejną całkiem nową kolorystykę Czwórek, która może się Wam kojarzyć z Air Jordan 3 „Sport Blue”. W tym przypadku, w dużej mierze cholewka pokryta jest czernią, a wykonano ją ze skóry. Kolor ten zdecydowanie tutaj dominuje i świetnie współgra z niewielkimi szarymi akcentami, jak np. część podeszwy, pierwsze i ostatnie oczka na sznurówki oraz popularne logo w kształcie Jumpana na tyle cholewki. Do tego dochodzą niebieskie elementy, które możemy znaleźć na językach czy spodzie podeszwy. Kropką nad i zdaje się być czarna siateczka na początku języka oraz na bocznych panelach.

Widoczne tu buty Air Jordan 4 pojawią się w zaprzyjaźnionym sklepie Ataf oraz oficjalnym sklepie Jordan Brand już 17 czerwca bieżącego roku.

Air Jordan 4
Black/Game Royal – Matte Silver – White
308497-006
17 Czerwiec 2017
$190

 

Reklama
air jordan