Jordan Brand ponownie w tym roku sięga po buty z 1989 roku, czyli po Air Jordan 4 w celu stworzenia wersji Premium. Tym razem zaoferowali nam wszystkim wariant nazwany Ginger, choć w sieci istnieje kilka innych nazw, jedną z nich jest nazwa Wheat.

Jak już wspominaliśmy jest to wersja Premium co przekłada się na lepsze materiały i rozwiązania niż w regularnych wydaniach Czwórek. Ta luksusowa wersja modelu stworzonego przez Tinkera Hatfielda jest wykonana z wysokiej jakości skóry w kolorze imbiru. Dopełnieniem tej niezwykłej wersji jest klasyczna gumowa podeszwa zewnętrzna w ciut jaśniejszym odcieniu niż reszta tego projektu. W ramach wyróżnienia ich na tle innych wydań mamy perforowane elementy ze skóry na bocznych panelach zamiast siateczki, rzemykowe sznurówki oraz pikowaną wkładkę. Należy także wspomnieć o bocznych skrzydełkach oraz oczkach na sznurówki, które również są ze skóry co nie jest zbyt często spotykanym zabiegiem. Kropką nad i jest wytłaczany Jumpman na języku oraz na tyle buta. Jednym słowem – PERFEKCJA.

Pewnie jesteście ciekawi, gdzie kupić Air Jordan 4, które są bohaterem tego wpisu. Już spieszymy z informacjami. Premiera w polskim sklepie Jordan Brand przewidziana jest na 29 października, a cena sięgnie okolic 1600zł.

Air Jordan 4 “Ginger”
Ginger/Gum Yellow
819139-205
29 Październik 2016
$400

Air Jordan 4 Ginger-1 Air Jordan 4 Ginger-2 Air Jordan 4 Ginger-3 Air Jordan 4 Ginger-4 Air Jordan 4 Ginger-5 Air Jordan 4 Ginger-6 Air Jordan 4 Ginger-7 Air Jordan 4 Ginger-8

Reklama
air jordan