W tym roku na sklepowych półkach pojawiły się już klasyki Air Jordan 4 „White Cement” oraz całkiem nowe i udane warianty Dunk From Above oraz Alternate. To jednak nie koniec nowości od Jordan Brand w tym modelu. Szykujcie hajs na niesamowite wydanie Premium „Pony”.

Przed Wami nowa odsłona kultowego modelu Air Jordan 4, wyróżniająca się czarną cholewką wykonaną z najwyższej jakości naturalnej skóry licowej. Język, zapiętek i podeszwa zewnętrzna są ozdobione ponadczasowym logo Jumpman, a czarno-biała podeszwa środkowa jest wyposażona w widoczną poduszkę gazową Nike Air w czarnym kolorze. Jednakże najciekawszym elementem jest tu koński włos w miejscach gdzie zazwyczaj jest siateczka, czyli na początku języka oraz na bocznych panelach. W komplecie znajdziemy jeszcze specjalny worek oraz drugi komplet sznurówek, które są woskowane. Na koniec dołożono pikowaną wkładkę.

Szczegóły premiery Air Jordan 4 Premium są dostępne w internetowym sklepie Jordan Brand.

Jordan IV Retro Premium „Pony”
Black/Black – Sail
819139-010
9 Kwiecień 2016
$400.00

AIR JORDAN 4 PREMIUM-PONY-1 AIR JORDAN 4 PREMIUM-PONY-2 AIR JORDAN 4 PREMIUM-PONY-3 AIR JORDAN 4 PREMIUM-PONY-4 AIR JORDAN 4 PREMIUM-PONY-5 AIR JORDAN 4 PREMIUM-PONY-6 AIR JORDAN 4 PREMIUM-PONY-7

 

Reklama
air jordan