- Reklama -NikeNike

Air Jordan 6 „Washed Denim” – oto oficjalne zdjęcia i szczegóły premiery

Na koniec bieżącego roku Jordan Brand przygotował jeszcze jedną niespodziankę dla fanów modelu Air Jordan 6. Przed Wami oficjalne zdjęcia i szczegóły premiery wersji ochrzczonej jako „Washed Denim”.

Ogólny zamysł polegał na stworzeniu cholewki nawiązującej do naszej ulubionej pary jeansów. Konstrukcja bazuje na denimie w dwóch wypraniach, ten bardziej sprany i jaśniejszy jest bazą i znajdziemy go na nosku i bocznych panelach, natomiast ciemniejszy wariant został wykorzystany na boku i w głównej mierze z tyłu cholewki. Kojarzycie skórzane brązowe metki na tyle spodni? Właśnie podobny element został wykorzystany jako nakładka nad wiązaniem przy czarnym języku. Wszystko to zostanie postawione na czarnej podeszwie z białym spodem. Kropką nad i zdają się być czerwone wstawki w postaci Jumpmana na podeszwie i wkładek, co może nawiązywać do metki Levi’s Red Tab.

A kiedy i gdzie kupić prezentowane poniżej buty Jordan VI? Szykujcie pieniądze z prezentów, ponieważ premiera tuż po świętach. Ustawiono ją na 28 grudnia, a buty pojawią się w oficjalnym sklepie w zakładce Sneakrs.

Air Jordan 6
Washed Denim / Sail – Varsity Red – Black
CT5350-401
28 Grudzień 2019
$200

Z racji tego, że pozostało kilka dni do premiery to znajdź chwilę i przeczytaj historię modelu Air Jordan VI.

Air Jordan VI Washed Denim Sail Varsity Red Black CT5350-401 1 Air Jordan 6 Washed Denim Sail Varsity Red Black CT5350-401 2 Air Jordan 6 Washed Denim Sail Varsity Red Black CT5350-401 3 Air Jordan VI Washed Denim Sail Varsity Red Black CT5350-401 4 AJ6 Washed Denim Sail Varsity Red Black CT5350-401 5 Air Jordan 6 Washed Denim Sail Varsity Red Black CT5350-401 6

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: