Po serii szczątkowych informacji, następnie zajawkowych fotografii przyszła pora przy przedstawić Wam oficjalne zdjęcia najświeższej wersji kultowych Air Jordan 7, które nadchodzą w całkiem nowej wersji kolorystycznej nazwanej Marvin the Martian.

Jest to w dalszym stopniu kontynuacja 23 rocznicy powstania butów AJ7, których historię opisywaliśmy kilka tygodni temu. Jordan Brand ponownie sięga do Looney Tunes po inspiracje, tym razem za wzór dla designerów posłużyła jedna z kreskówkowych postaci 0 Marsjanin Marvin.

Cholewka buta jest skonstruowana z gładkiej czarnej skóry. Ekipa spod znaku Jumpmana sięga również po kolor czerwony, który został umieszczony na języku oraz podeszwie i bocznym ‚pajacyku’. Warto też zwrócić uwagę na detale i akcenty jak fioletowa wyściółka, zielony pasek na zapiętce, zielono fioletowa tarcza na tyle z czerwonym numerem 23, czy też kolorowa podeszwa wykorzystująca po trochę każdy z wymienionych kolorów.

Premiera opisywanych Air Jordan VII przewidziana jest na 15 sierpnia, buty wpadną zapewne do niedawno odmienionego sklepu Ataf.

Air Jordan 7 “Marvin The Martian”
Black/University Red-Green Pulse-Cool Grey
304775-029
15 Sierpień 2015
$190

Air Jordan VII-Marvin The Martian-1 Air Jordan VII-Marvin The Martian-2 Air Jordan VII-Marvin The Martian-3 Air Jordan VII-Marvin The Martian-4 Air Jordan VII-Marvin The Martian-5

Reklama
air jordan