- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan I Mid „Lance Mountain” (Jesień 2015) - Zajawka

Air Jordan I Mid „Lance Mountain” (Jesień 2015) – Zajawka

Pamiętacie zeszłoroczną arcyciekawą kolaborację Nike SB x Air Jordan I „Lance Mountain”? Niestety, ale obie wersje nie powrócą. Pojawia się jednak bardzo podobna kolorystyka butów Air Jordan 1 Mid.

Mamy zatem całą czarną skórzaną cholewkę stojącą na białej podeszwie z czerwonym spodem. Projektanci Jordan Brand by odróżnić obie wersje zmieniają kolor bocznego brandingu na czerwony, podobnie zmieniają wyściółkę, która również będzie w kolorze czerwonym. Warto zwrócić jeszcze uwagę na zakończenia poszczególnych paneli, gdzie widać przebłyski czerwieni.

Konkretów co do premiery opisywanych Air Jordan I jeszcze nie znamy, ale śledźcie nas uważnie, bo będziemy jeszcze o tym pisać.

Air Jordan I Mid-Lance Mountain (Jesien 2015) Zajawka-1 Air Jordan I Mid-Lance Mountain (Jesien 2015) Zajawka-2 Air Jordan I Mid-Lance Mountain (Jesien 2015) Zajawka-3 Air Jordan I Mid-Lance Mountain (Jesien 2015) Zajawka-4 Air Jordan I Mid-Lance Mountain (Jesien 2015) Zajawka-5 Air Jordan I Mid-Lance Mountain (Jesien 2015) Zajawka-6

Source: realchickenwop

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: