Pomimo końca sezonu letniego buty Air Jordan 1 w wariancie nazwanym Rare Air nie znikną ze sklepowych półek. Sezon jesienny przyniesie nam wersję Black / Bronze.

Charakterystycznymi cechami tego wariantu jest odczepiana metka na Jumpmanem na języku oraz napis Air Jordan po boku w miejscu, gdzie znajdował się wczesny logotyp Jordan Brand. Co do projektu to jest on jednym z najciekawszych w ostatnim czasie. Gładka czarna skóra została użyta na bocznych panelach, a jej perforowana wersja na górze toeboxa. Z kolei wokół przedniej części, przy sznurówkach i na całym tyle mamy skórę w czerni, ale już z lekką fakturką. Za całą robotę odpowiedzialne są brązowe akcenty w postaci bocznej łyżwy oraz kołnierza przy kostce. Kolor ten widzimy również na spodzie białej podeszwie.

Niestety nie znamy jeszcze daty premiery, ale mówi się o wrześniu lub październiku tego roku. Będzie je można zakupić w polskim sklepie Ataf.

Air Jordan I Rare Air
Black / Bronze – White
332550-015
Jesień 2015
$140

Air Jordan I Rare Air-Black-Bronze-1 Air Jordan I Rare Air-Black-Bronze-2 Air Jordan I Rare Air-Black-Bronze-3 Air Jordan I Rare Air-Black-Bronze-4 Air Jordan I Rare Air-Black-Bronze-5

Reklama
air jordan