Po raz kolejny już wracamy do Was z paczką fotografii z serii ‚na nogach’ prezentujących zbliżającą się premierę jordanów, w tym przypadku będą to Air Jordan 6 Low w kolorystyce ochrzczonej jako Chrome. Zdjęcia mamy oczywiście dzięki uprzejmości zaprzyjaźnionego sklepu Distance.

Tak w ramach przypomnienia model ten pojawił się jeden jedyny raz w 2002 roku i do teraz nie doczekały się reedycji, więc sobotnia premiera będzie niezłą ciekawostką. Ciekawa rzecz jasna jest sama bryła buta, inna niż zazwyczaj, bo zdecydowano się na konstrukcję do kostki i zrezygnowano z języka z otworami. Całość bazuje na czarnym nubuku uzupełnionym o delikatne srebrne akcenty i na czarnej podeszwę, która od spodu jest półprzezroczysta.

Premiera jutro na stronie internetowej distance około godziny 10:00. W sklepie stacjonarnym Sneakers by Distance Poznań Malta opisywane Szóstki pojawią się w poniedziałek.

Air Jordan VI Low “Chrome”
Black/Metallic Silver-White
304401-003
29 Sierpień 2015

AIR JORDAN VI LOW-CHROME [ZDJECIA NA NOGACH]-1 AIR JORDAN VI LOW-CHROME [ZDJECIA NA NOGACH]-2 AIR JORDAN VI LOW-CHROME [ZDJECIA NA NOGACH]-3 AIR JORDAN VI LOW-CHROME [ZDJECIA NA NOGACH]-4 AIR JORDAN VI LOW-CHROME [ZDJECIA NA NOGACH]-5

Reklama
air jordan