Każdemu wydaniu danego modelu Air Jordan towarzyszy spore wydarzenie. Wydaje nam się, że w tym przypadku będzie podobnie, bowiem poniższy wpis poświęcony jest zajawce kolejnej kolorystyki butów Air Jordan XII. Mowa o zestawieniu, które obecnie funkcjonuje pod nazwą PSNY, czyli Public School New York.

Domyślamy się, że sam tytuł nie wiele Wam mówi, dlatego już spieszymy z wyjaśnieniami. Jest to naprawdę minimalistyczne podejście do tematu, bowiem cała cholewka pokryta jest ciemnym odcieniem szarości. Sprawia ona wrażenie, jakby była wytarta lub zużyta. Ten mowy umieszczono na wszystkich panelach, podeszwie czy sznurówkach.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tych butów to jeszcze nie znamy oficjalnej daty premiery. Jest to tylko zajawka, dlatego na bieżąco sprawdzajcie naszą stronę, bowiem jak tylko coś pojawi się na ten temat to na pewno damy Wam znać.

air-jordan-12-psny-black-retro-2 air-jordan-12-public-school-details-1 air-jordan-12-public-school-details-2 air-jordan-12-public-school-details-3 air-jordan-12-public-school-details-4 air-jordan-12-public-school-details-5 air-jordan-12-public-school-details-6 air-jordan-12-public-school-details-7 air-jordan-12-public-school-details-8

via sneakerfiles
Reklama
air jordan