- REKLAMA -Air Jordan 11

Harmony Korine i Supreme wydają wspólnie album „Sun Damage”

Już w najbliższy czwartek w sprzedaży pojawi się album zatytułowany „Sun Damage”, za którym stoi nowojorski brand Supreme oraz Harmony Korine.

Prezentowany poniżej album zawiera szereg rozmaitych zdjęć, za wykonanie których odpowiadał Harmony Korine. Ta książka może być postrzegana jako kontynuacja albumu Supreme (Vol. 2) w twardej oprawie, który został wydany w 2019 roku. Znalazły się w nim wtedy między innymi prace Korine’a, a także jego wiersz poświęcony nowojorskiemu labelowi.

Supreme przez lata współpracowało z wieloma artystami, ale żaden z nich nie miał bliższych relacji z nowojorską marką streetwearową niż filmowiec i fotograf Harmony Korine. Ich wspólna historia zaczyna się latem 1994 roku, kiedy powstał film o dorastaniu Kids, napisany przez nastoletniego Korine’a. W filmie widać skaterów bujających się ze sprzętem ekipy z Wielkiego Jabłka. Od tego czasu Korine przez lata tworzył różne zdjęcia i filmy w ramach kampanii dla nowojorskiej marki.

Album Supreme „Sun Damage” by Harmony Korine pojawi się w ich sklepach stacjonarnych w najbliższy czwartek. W ten sam dzień, to jest 18 listopada, będzie można go zakupić poprzez ich sklep internetowy.

Album Supreme Sun Damage by Harmony Korine book 1 Album Supreme Sun Damage by Harmony Korine book 2 Album Supreme Sun Damage by Harmony Korine book 3 Album Supreme Sun Damage by Harmony Korine book 4 Album Supreme Sun Damage by Harmony Korine book 5 Album Supreme Sun Damage by Harmony Korine book 6

- REKLAMA -Air Jordan 1Air Jordan 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: