- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearKolekcja Almighty na końcówkę 2017 roku

Kolekcja Almighty na końcówkę 2017 roku

Mimo że już na dobre zawitaliśmy w 2018 roku to oczywiście niektóre brandy promują jeszcze swoje zimowe kolekcji, przeznaczone na końcówkę poprzedniego roku. Z takiego założenia wyszła amerykańska marka Almighty, która na co dzień stacjonuje w Los Angeles.

Natomiast oprócz asortymentu, do całości zdecydowano się jeszcze wrzucić niewielki lookbook w formie zdjęć, by jak najlepiej zaprezentować poszczególne elementy garderoby. Sam zestaw składa się z dwóch ciekawych wariantów hoodie. Jeden dostępny jest w oliwkowym odcieniu a drugi czarny. Do tego dochodzi jeszcze miętowa bluza z kołnierzem i zamek oraz spodnie dresowe. Nie zabraknie koszulek a uzupełnieniem stawki są koszulki (t-shirty i tank-topy) oraz czarna kurtka.

Po więcej informacji odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową Almighty.

Kolekcja Almighty na koncowke 2017 roku1 Kolekcja Almighty na koncowke 2017 roku2 Kolekcja Almighty na koncowke 2017 roku3 Kolekcja Almighty na koncowke 2017 roku4 Kolekcja Almighty na koncowke 2017 roku5 Kolekcja Almighty na koncowke 2017 roku6 Kolekcja Almighty na koncowke 2017 roku7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: