- Reklama -Nike Sale
Strona główna Styl Sneakers Oto jak będą wyglądały Ambush x Nike Dunk High w wersji Cosmic...

Oto jak będą wyglądały Ambush x Nike Dunk High w wersji Cosmic Fuchsia

Współpraca na linii Ambush x Nike przyniosła nam bardzo niecodzienne wydania kultowej sylwetki Dunk High. Widzieliście już wersję „Black / White”, a już niedługo do sklepów wpadnie wariant ochrzczony jako „Cosmic Fuchsia”.

W ramach przypomnienia przypomnimy czym w ogóle jest marka Ambush. Brand powstał w 2008 roku z inicjatywy projektantki Yoon Ahn oraz jej męża, artysty hip-hopowego i producenta znanego pod ksywą Verbal. Na samym początku skupiali się jedynie na biżuterii i akcesoriach. Jednak wzrastająca popularność ich projektów „wymusiła” (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) wejście w przedsięwzięcia odzieżowe.

Zatem co w nich takiego wyjątkowego? Pierwsze co rzuca się w oczy to przede wszystkim przerozmiarowany Swoosh, który w pewnych obszarach nie jest nawet przymocowany do cholewki i wychodzi poza bryłę buta. Następnym smaczkiem, który wyróżnia to wydanie na tle innych jest odmieniony kołnierz z dodatkowo przymocowanym elementem sprawiającym, że cholewka sięga wyżej. Na koniec wspomnimy jeszcze o stabilizatorze pięty z napisem Ambush umieszczonym na tyle.

Dzisiejszy bohater skąpany jest w całości w wyrazistym i mocnym odcieniu różu. Każdy z elementów, akcentów i paneli jest w jednym z odcieni różu. Ba! Nawet podeszwa jest w podobnym kolorze.

Opisywane buty powinny być osiągalne w sklepie Nike SNKRS już 4 lutego bieżącego roku.

Ambush x Nike Dunk High „Cosmic Fuchsia”
Active Fuchsia / Lethal Pink
CU7544-600
4 Luty 2021
$180

Ambush x Nike Dunk High Cosmic Fuchsia CU7544-600 1 Ambush x Nike Dunk High Cosmic Fuchsia CU7544-600 2 Ambush x Nike Dunk High Cosmic Fuchsia CU7544-600 3 Ambush x Nike Dunk High Cosmic Fuchsia CU7544-600 4 Ambush x Nike Dunk High Cosmic Fuchsia CU7544-600 5 Ambush x Nike Dunk High Cosmic Fuchsia CU7544-600 6 Ambush x Nike Dunk High Cosmic Fuchsia CU7544-600 7 Ambush x Nike Dunk High Cosmic Fuchsia CU7544-600 8

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Nike Sale

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: