Strona główna Sklepy amongst few otwiera nową, wielofunkcyjną stacjonarkę. Czy taka jest przyszłość sklepów?

amongst few otwiera nową, wielofunkcyjną stacjonarkę. Czy taka jest przyszłość sklepów?

Jeśli chodzi o streetwearowe i sneakersowe sklepy w Dubaju to absolutnie koniecznym miejscem do dowiedzenia będzie nowa, wielofunkcyjna stacjonarka amongst few.

Nowa lokalizacja zajmuje blisko 465 metrów kwadratowych i mieści się w odrestaurowanej willi w samym sercu miasta Jumeirah w Dubaju. Nad surowym i industrialnym wnętrzem pracowali wspólnie Flo Moser oraz Mike Taylor. Ich celem było włączenie ceglanych ścian, cementowych podłóg i mebli ze stali nierdzewnej by zaakcentować w sklepie akcesoria, ubrania i czasopisma. Na tyłach sklepu znajdziemy pomieszczenie, w którym wystawiono bogata ofertę sneakersów.

To nie tylko zwykły sklep. Nowa lokalizacja ma służyć również jako miejsce spotkań. W tym dwupiętrowym budynku mieści się jeszcze kawiarnia z nowo zintegrowanym salonem fryzjerskim i prywatnym studiem. Sala produkcyjno-studyjna dostępna tylko dla zaproszonych osób została zbudowana we współpracy z globalną agencją koncertową Live Base.

Aby dopełnić wygląd sklepów, posesję otacza ogród, w którym goście mogą wypić filiżankę kawy na świeżym powietrzu w bujnej zieleni lub usiąść na chwile w cieniu bananów i palm.

amongst few
Bahwan Complex,
Villa 3, Al Wasl Road 966
Umm Suqueim 1
Dubai, United Arab Emirates

amongst-few-dubai-flagship-store 1

amongst-few-dubai-flagship-store 20 amongst-few-dubai-flagship-store 2 amongst-few-dubai-flagship-store 3 amongst-few-dubai-flagship-store 4 amongst-few-dubai-flagship-store 5

amongst-few-dubai-flagship-store 21 amongst-few-dubai-flagship-store 19 amongst-few-dubai-flagship-store 22 amongst-few-dubai-flagship-store 6 amongst-few-dubai-flagship-store 7 amongst-few-dubai-flagship-store 8 amongst-few-dubai-flagship-store 9 amongst-few-dubai-flagship-store 10 amongst-few-dubai-flagship-store 11 amongst-few-dubai-flagship-store 12 amongst-few-dubai-flagship-store 13 amongst-few-dubai-flagship-store 14 amongst-few-dubai-flagship-store 15 amongst-few-dubai-flagship-store 16 amongst-few-dubai-flagship-store 17 amongst-few-dubai-flagship-store 18

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: