- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleTechnologiaAplikacja Nike SNEAKRS już dostępna w Polsce!

Aplikacja Nike SNEAKRS już dostępna w Polsce!

W dniu dzisiejszym Nike uruchomiło mieszkańcom Europy możliwość zainstalowania aplikacji Nike SNEAKRS. Jest to rozszerzenie portalu dostępnego na oficjalnej stronie amerykańskiego brandu.

Aplikacja Nike SNEAKRS daje dostęp do najnowszych produktów, informacji na temat premier i historii najpopularniejszych modeli butów. Aplikacja od dziś dostępna jest w 19 krajach Europy w 14 językach. Aplikacja jest dostępna również w Polsce w naszym rodzimym języku z czego bardzo się cieszymy. W końcu jesteśmy uznawani za dobry rynek i będziemy mogli korzystać z takich samych dobrodziejstw jak Europa Zachodnia.

Dzięki zainstalowaniu aplikacji Nike SNEAKRS na iOS lub Androdzie będziecie mogli korzystać z wyjątkowych premier, tajemniczych i niespodziewanych restocków czy wyprzedaży.

W najbliższych dniach będziemy mogli kupić chociażby wszędzie wyprzedane modele: Air Jordan 1 „Royal” czy Air Jordan 11 „Space Jam”, a także takie klasyki jak Nike Flyknit Trainer czy Air Max 97. Już dla samych takich opcji trzeba ją zainstalować na waszych smartfonach!

Aplikacja Nike SNEAKERS juz dostepna w Polsce-2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: